logo

Lucie Borkovcová

Hodnocení Kurzy O mně
Celkové [?]
Kvalita výuky [?]
Kvalita školy [?]
Vyučující [?]
Obecné hodnocení
Roman Vlček
vše super, skvělé vedení lekce, výborný přízvuk, perfektní vysvětlení gramatiky a pomoc při překladu textu německých knih. Prostě se vždy těším na další lekci a věřím, že i já jednou zvládnu tento zajímavý jazyk.
  • příjemná atmosféra při učení, perfektní znalost jazyka.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Marie Fabinová
Se slecnou Borkovcovou jsen velmi spokojena,velic pekne a srozumitelne dokaze vysvetlit gramatiku a vzdy je na hodinu perfektne pripravena .
  • casova flexibilita,pratelsky a vnimavy pristup
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Antonín Vít
S Lucií jsem měl hodiny konverzace a během půl roku jsem se dosáhl výrazného zlepšení mých konverzačních schopností z úrovně B1 na C1 (úspěšné absolvování zkoušek TELC B2 a GÖTHE C1). Během hodin s Lucií se nenásilnou formou zlepšíte, aniž byste měli pocit, že se učíte.
  • Vždy připravená na hodinu a dochvilná. Vždy plynulý a příjemný průběh konverzace.
  • Nenalezl jsem žádná negativa, a proto Lucii vřele doporučuji!
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Lenka Ondrouchová
Lucka BORKOVCOVA je velice trpeliva lektorka.Od sameho zacatku jsem naprosto spokojena. Za vyklad a uceni predevsim gramatiky zasluhuje opravdu vyborne ohodnoceni, jeji znalosti jsou na velmi vysoke urovni a s jeji pomoci jsem se naucila a pochopila zaklady mnohem rychleji nez zde v nemecku za asistence nemeckych lektoru. Doufam ze to se mnou jeste nejakou dobu vydrzi a preji ji do budoucna zajimavou pracovni nabidku.
  • trpeliva, dobre naladena, prijemna
  • -
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Eva Senohrábková
S L.B. mám individuální hodiny od března 2012 s frekvencí 2-3 hodiny týdně. Pomáhala mi připravit se na zkoušku Göthe Zertifikat B2 a nyní se s ní připravuji na Göthe Zertifikat C1. Při hodinách vychází maximálně vstříc mým požadavkům. Lucie je vždy na hodiny velmi dobře připravená. Při konverzaci velmi pohotově reaguje a pokládá mi otázky, abych co nejvíce sama mluvila. Doporučuji všem, kteří chtějí zlepšit své komunikační schopnosti, stejně tak jako gramatiku či psaný projev.
  • Lektor, který motivuje žáka svou němčinu neustále zlepšovat.
  • pouze pozitivní zkušenost
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti