logo

Jazyková škola LITE Praha

Web školy
Hodnocení Kurzy O nás
Celkové [?]
Kvalita výuky [?]
Kvalita školy [?]
Vyučující [?]
Obecné hodnocení

Jazyková škola zatím nezadala žádného vyučujícího

Michaela Štovčíková
V LITE jsem byla na kurzu poprvé. Nejdřív jsme si vyzkoušela ukázkovou hodinu a rozhodla se, že to zkusím. Zaujalo mě i to, že rozřazování do úrovně obsahovalo písemní test i konverzaci. Samotná výuka mi vyhovovala, Ana je skvělá lektorka. Hodiny mě bavily, nasmála jsem se a hlavně jsem po letech Aj ve škole konečně snad pochopila užívání časů. Nebo si udělala větší jasno. Jestli se mi podaří projít závěrečným testem, zkusím kurz INT 2.
 • Ujasnění pravidel gramatiky, hodně opakování, slovní spojení a fráze, skvělá lektorka Ana
 • Domácí úkoly, ale jsou asi třeba :-)
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Stanislav Pur
Velmi si cením přístupu učitelky ke studentům, velmi přátelské atmosféry a legrace za současného udržení úrovně výuky. Kurz mi dal přesně to, co jsem potřeboval a očekával.
 • legrace, posun v jazyce
 • hodně studentů
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Dana Holeštová
Kurzy probíhaly intenzívně, lektoři byli milí, ochotní a vstřícní. Pokrok v úrovni angličtiny je jednoznačný, protože jsem začínala od Bl a končila jsem INT4. Testy na konci každé úrovně probíhaly s minimálním množstvím stressu, při konverzaci se lektoři snažili pomoci. Jediným nešťastným kurzem byl opakovací INT4, kdy se vzhledem k nemoci lektorů lektoři střídali a vzhledem k probíhajícím vánočním svátkům v době trvání kurzu byla i delší pauza ve výuce. Nakonec i z tohoto kurzu jsem si odnesla cenné informce.
 • Přátelská astmosféra, vě většině kurzů dobrý kolektiv
 • Občas horší komunikace lektora se sttudenty
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Petra N.
S kurzem v jazykové škole LITE jsem byla celkově spokojená. Hodiny byly plynulé a záživné. Oceňuji i aktivní přístup lektora ke studentům. Na druhou stranu bych byla vděčná za více postřehů o hovorové angličtině.
 • dobře vedené hodiny
 • dostatek času věnovaný konverzaci
 • probrání veškeré slíbené gramatiky
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Jitka Masarová Mgr
Líbí se mi metoda výuky v Lite,Simonem pocinaje a goodbye frází na zaver,super cela výuka.Prosla jsem uz vice angl.kurzu,Lite jednoznacne vede.
 • gramatika i slovicka jsou skvele procvicovany
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Blanka Jíchová
V LITE jsem byla naprosto spokojená.Naprosto úžasní a kvalitní lektoři.Trpělivý a přátelský přístup. Dokonalý učební program a motivace a příjemné prostředí.Na každou lekci jsem se opravdu těšila a moc mě to bavilo. Za šest měsíců jsem udělala obrovský pokrok v angličtině a nejen to hlavně v komunikaci se kterou jsem měla vždy problémy.Díky skvělým lidem z LITE jsem to všechno zvládla.Na podzim se sem vracím budu studovat dál a už se nemohu dočkat.
 • vždy dobře naladění a připraveni a skvělá atmosféra
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Alena Kapitánová
Jsem velmi spokojená. Jsem starobní důchodce a myslela jsem si, že už nejsem schopná se cokoliv učit. A ono to jde! Metoda výuky je skvělá. Vystřídala jsem 3 lektory, všichni byli dobří, ale jedna lektorka absolutně vynikající.
 • Jsem schopná říct a přečíst si, co potřebuji.
 • Moc nerozumím mluvícímu. Jen když mluví velmi, velmi
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Hana Řeháčková
S jazykovou školou LITE jsem velice spokojena. Metoda výuky je zábavná a hlavně účinná. Moje lektorka byla skvělá - naprosto profesionální a důsledná, ale zároveň milá a přátelská, ochotná kdykoliv pomoci, pokud mi něco nešlo nebo nahradit hodinu, když jsem náhodou chyběla. Veškeré dotazy byly vždy zodpovězeny, vše vysvětleno, nic nezůstalo bez odezvy. Kurzy jsou sice časově dost náročné, ale stejně se už těším, až budu zase pokračovat. Angličtina v LITE je mojí nejlepší životní investicí.
 • Vím, že se v případě potřeby anglicky domluvím.
 • Nerozumím,hlavně rodilým mluvčím.Ale očekávám, že se to časem zlepší.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Michal Švarc
Metodu LITE též hodnotím velice pozitivně a opět jsem byl překvapen, s jakou lehkostí si je možné probíranou problematikou osvojit. Díky metodě LITE se pro mě stalo studium AJ zábavné a získal jsem opravdovou chuť učit se cizímu jazyku. Zároveň jsem konečně, po mnoha letech studia získal pocit, že rozumím základním principům AJ a že je pro mě celá problematika jazyka daleko „uchopitelnější“. Studium pro mě bylo zkrátka motivující. K metodě mám pouze jednu jedinou připomínku, a tou je slabší slovní zásoba, která je v hodinách probíraná. Jsem přesvědčen, že slovní zásoba je pro kvalitní využití jazyka nezbytná. Proto bych doporučil klást na studenty větší nároky v oblasti slovní zásoby.
 • Celý kurz hodnotím velice pozitivně. Z mého pohledu byla úroveň B4 zajímavější než předchozí úroveň. Bylo to dáno složitější problematikou probírané látky. V závěru kurzu jsem byl až překvapen, nad jak složitými větami jsem přemýšlel a že v mnoha případech jsem byl i tyto složité věty schopen přeložit do AJ.
 • Během studia mě zaskočilo, jaký obrovský vliv má na kvalitu kurzu osoba lektora/ky. Jedna úroveň, jedna třída, dvě lektorky a jako by se jednalo s každou lektorkou o úplně jiný kurz. I přes mou lehčí nespokojenost s lektorkou Zuzkou K., bych chtěl pochválit a vyzvednout celý Team školy LITE, za jejich profesionální přístup a nasazení které výuce věnují. Na základě zkušeností s výukou Zuzky Ř. jsem přesvědčen, že studenti jsou během svého studia v dobrých rukou.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Miloslav Pospíšil
Přes počáteční skepsi, že se v mém věku ještě něco mohu naučit, mi způsob a styl výuky sedl. Zjistil jsem, že mi výuka formou větných vzorů a jejich neustálým opakováním velmi vyhovuje a že jsem se je naučil používat (tedy v rámci možností). Hlavně jsem podstatně zlepšil pohotovost reakce na dotazy a situace a dokázal jsem podstatně lépe používat gramaticky správné věty. Subjektivně jsem s úrovní pokroku velmi spokojen a děkuji lektorům Alexovi a Zuzaně za přístup a trpělivost.
 • Optimistický přístup k výuce, snaha po diferencovaném přístupu ke každému
 • U Zuzany asi zbytečně velká skupina, zdá se mi optimální do 8-10 lidí
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Petr Píša
ojedinělý velmi účinný systém výuky, minimum memorování, maximum vysvětlení do hloubky, z toho vyplývá: čemu rozumím, to si pamatuji, hooodně se mluví, ztráta ostychu, "otrkání se", krásné lektorky, sympatičtí lektoři :-))
 • pozitivní naladění a rezonance lektora i studentů, "nic není problém"
 • ve vyšších stupních málo spolužáků + jejich nepravidelná docházka...
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Dáša Bratrychová
Způsob výuky v LITE mi velmi vyhovuje. Jeho téměř "hravá" forma je mi velice blízká a nesmírně mě baví. Samozřejmě důležitým prvkem je i vyučující. Zažila jsem čtyři lektorky (dvě v běžném kurzu, dvě v doplňkovém). Tři byly výborné, k jedné jsem měla výhrady a její styl komunikace mi moc nevyhovoval. Proto jsem v hodnocení nemohla dát všech 5 hvězdiček. O LITE mluvím vždy jen hezky a ráda budu zase pokračovat, dovolí-li mi to má finanční situace.
 • energie, spád spolu s trpělivým výkladem, úsměv s dobrou náladou, pochvaly :o)
 • u jedné lektorky nedokonalá kontrola chyb práce dvojiček
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Jakub Grafnetr
Kurz probíhal bez problému. Docházka 3xtýdně mi vyhovuje. Těším se na další úroveň.
 • Pozitivní vyučování, většinou dobrá nálada a přátelská atmosféra.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Martin Rybář
Jsem neskutečně líný, jsem neschopný pracovat v kolektivu a naprosto nechápu, jak může někdo dělat domácí úkoly. Z toho vyplývá, že jsem nečekal, že u Vás vydržím. Vydržel jsem. Když jsem chtěl být líný, Pavlína mě okamžitě odhalila a mě bylo před ostatními studenty trapně, kolektiv jsem měl moc rád a na domácí úkoly se těšil, protože jsem viděl, jak moc mi pomáhají.
 • hrdost, jak postupuji
 • prázdniny a znovu nasazená lenost
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Ladislava Ludvíková
škola Lite je pro mě nejlepší jazyková škola v Praze, dokonalá metoda, která ti umožní za pár lekcí mluvit a o to jde v dnešní době nejvíc, mluvit a mluvit, ve většině ostatních škol se dělají cvičení z učebnice, ale většinou bez konverzace...dnes se lidi učí angličtinu, aby se domluvili bud v práci a nebo na cestách ...a proto je důležité se naučit mluvit, a to je velke pozitivum Lite !!!
 • pozitivní přístup ke každému studentu
 • nevím o žádném
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Andrea Ferkl
Spokojenost.
 • nemám výhrady
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti