logo

Jazyková škola Stories

Web školy
Hodnocení Kurzy O nás
Celkové [?]
Kvalita výuky [?]
Kvalita školy [?]
Vyučující [?]
Obecné hodnocení

Jazyková škola zatím nezadala žádného vyučujícího

Petr Řezníček
  • přístup, interaktivnost, nové metody
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Daniel Mika
Na studiu mi vyhovuje kombinace aplikace, kterou mohu vužívat kdekoliv, konverzace při výborných snídaních a lekcí s lektorem. Díky originálnímu kreativnímu provedení studijního prostředí a přátelské atmosféře mám školu rád a studium mě baví. Zaměstnanci školy mají individuální přístup a osobní zájem o moje studium. Po 6 měsících studia pozoruji výrazné zlepšení a školu mohu doporučit.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Hana Skalická
Jsem velice spokojena - dá se říci, že si ani lepší zacházení neumím představit, fantastičtí lidé, vynikající atmosféra. Lektor který se přizpůsobuje mým zájmům a pomáhá mi i ve věcech co potřebuji k práci. Je to poprvé v životě, kdy jsem vydržela pravidelně na angličtinu chodit. Za což Vám moc děkuji.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Jaroslava Fialová
Ve škole panuje vždy přátelská atmosféra. Velmi oceňuji individuální přístup při jednotlivých hodinách. Při individuální lekci se naučím mnoho nového a své znalosti si mohu vyzkoušet při společných snídaních a evening chatech. Aplikaci v tabletu mám kdykoliv k dispozici a je velmi kvalitně zpracovaná. Školu velmi doporučuji.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti
Stanislav Bernard
Nevšední škola s velice osobním přístupem ke každému. Výuka se řídí zcela podle vás a podle vašich možností. Materiály a cvičení jsou pomocí aplikace na vašem tabletu. Díky aplikaci mám materiály k výuce vždy u sebe a lze si je i offline procházet třeba v MHD. Lekce probíhají v moderních prostorách plných dobré nálady, kterou zde vytvářejí hlavně zaměstnanci školy. Osobně se mi nestalo, že bych zde potkal kyselý ksicht a jakoukoliv neochotu. Tuto školu doporučují kudy chodím. Díky Archimedes jsem získal lepší práci a odvahu mluvit v cizím jazyce.
Celkové hodnocení
Zobrazit podrobnosti