logo

Jazyková škola LITE Praha

Web školy
Kdo jsme

Jazyková škola LITE Praha vznikla v květnu 1997. Specializujeme se na výuku angličtiny a především na schopnost studentů mluvit a komunikovat. Z původně jedné pražské školy se jsme se rozrostli na síť 14-ti poboček v Čechách.

Pomůžeme vám komunikovat světovým jazykem č.1, angličtinou a současně Vás naučíme, jak efektivně studovat.

Angličtinu vyučujeme jinak, než jste byli zvyklí, podobně tomu jako se malé dítě učí svůj rodný jazyk. Na hodinách mluvíte a procvičujete komunikaci až 80% času! Gramatiku vás učíme velmi jednoduchým způsobem tak, aby vám pomohla správně mluvit, nikoli aby vás v komunikaci brzdila.

Díky této unikátní výuce můžete již během jednoho či dvou měsíců udělat obrovský pokrok v mluvené angličtině. Vyzkoušejte si zdarma naši výuku na UKÁZKOVÉ HODINĚ! (Rezervujte si místo na tel.: 222 241 500.)

Jazykové školy LITE spadají pod mezinárodní neziskovou organizaci Aplikovaná Scholastika, která poskytuje materiály o tom, jak efektivně studovat a podílí se na významných vzdělávacích projektech po celém světě.

Jazyková škola LITE byla první školou, která začala v ČR nabízet a pořádat ukázkové hodiny angličtiny zdarma. Naší snahou bylo a je ukázat lidem neefektivitu zastaralých „učebnicových“ výukových metod a nastínit jim principy, které vedou ke skutečnému osvojení si jazyka a aktivnímu mluvení.

Fotky