logo

Channel Crossings - jazyková škola

Web školy
Kdo jsme

Už přes 20 let děláme něco, co nás baví.

Učíme Vás jazyky tak, abyste z nich neměli hrůzu, abyste se nebáli je aktivně používat, rozuměli jste jak běžným životním situacím, filmům nebo písničkám, tak obchodním partnerům na schůzce.

Nemáme žádný zázračný recept, díky kterému bychom Vám jazyk nalili do hlavy za pár hodin, ale máme šikovné lektory, kteří Vás zbaví ostychu a vymáčknou z Vás maximum. A to tak, že si toho v podstatě ani nevšimnete a ještě se budete těšit na další hodinu.

Skupinové kurzy
Skupinové kurzy jsou určeny všem, kteří chtějí za rozumnou cenu udržet a částečně rozšířit své jazykové znalosti, poznat skupinu lidí na stejné úrovni a mít ve výuce určitý režim. V Channel Crossings nabízíme touto formou 14 různých jazyků všech možných úrovní pokročilosti i zaměření.

všeobecné kurzy
Pokud chcete pracovat s učebnicí, jsou pro Vás určeny klasické všeobecné kurzy, které pak využijete třeba u mezinárodní zkoušky.

konverzace
Jste-li spíše typ "na pokec", zvolte konverzační kurz. Lektor v něm s vámi probere nejrůznější témata, na kterých se předem dohodnete nebo které jsou právě aktuální.

něco navíc
Pobočka CHC Radotín navíc nabízí kurzy s možností hlídání dětí, což rodiče velmi oceňují.

Individuální výuka na míru
Stydíte se, nechcete dojíždět, pracujete ve směnném provozu, potřebujete se učit něco fakt speciálního? Řekněte nám Vaše představy a my Vám připravíme kurz na míru.

Zeptali jsme se našich studentů a rádi se o jejich zpětnou vazbu podělíme i s Vámi.


Channel Crossings se mi jeví jako škola, která se snaží o aktivní a moderní přístup k výuce a klientům, která nechce uvíznout ve stojatých vodách současného "klasického" přístupu jazykovek k výuce.


Školu jsem si zvolila na doporučení kamarádky a jsem velice spokojena. Myslím si, že mám i štěstí na lektora, protože Zdeňka je úžasná a má trpělivost a ještě pro nás vymýšlí "školu hrou".


Pokud máte rádi spíše "oficiální" hodnocení, můžeme se pochlubit. V roce 2013 jsme se stali VZDĚLÁVÁCÍ INSTITUCÍ ROKU. Odborná porota nám udělila tuto cenu za prozákaznickou orientaci; tvorbu vlastních produktů a přínos trhu dalšího vzdělávání; kvalitu lektorů a jejich rozvoj; kvalitu vzdělávání, certifikaci, členství v profesních sdruženích; etické chování na trhu i vůči kolegům; metodiku vzdělávání a reference.

Fotky