Vyhledávání vyučujících cizích jazyků

Jazykové školy [?]
Soukromí lektoři [?]
12 Hodnocení od studentů
Logo Jarmila Kříbková
Jarmila Kříbková Informace ke vzdělavateliWeb lektora Milí zájemci, je konec pasivním znalostem! Nabízím individuální výuku, která se přizpůsobí Vašim požadavkům a potřebám. Mám dlouholeté pedagogické a překladatelské zkušenosti. Učím v soukromé učebně. Vyučuji všechny úrovně pokročilosti (němčina), děti, žáky, studenty, dospělé i důchodce. Můžete si určit dobu i frekvenci výuky. Od první hodiny se učíte skládat věty, hodina je velmi aktivní. Doma procvičujete vyplňováním originálního sešitu, abyste si byli v tvoření jistí. K dispozici budete mít nejen učebnice a pracovní sešity, četbu a různé doplňovačky a křížovky, ale i důkladné procvičení… Soukromý lektor Brno - Komín 2 otevřené kurzy »Zobrazit kurzy
5 Hodnocení od studentů
Logo Lucie Borkovcová
Lucie Borkovcová Informace ke vzdělavateli Dobrý den, nabízím konverzaci v němčině pro všechny, kdo se potřebují "rozmluvit". Konverzace je možné vést z pohodlí domova přes Skype, jsou ale možná i osobní setkání. Můžeme se samozřejmě podívat i na gramatiku.

Stojíte-li tedy před klasickým problémem, že sice máte povědomí o mluvnici, ale bojíte se promluvit, můžeme se společně pokusit, tento problém odstranit. Hodiny probíhají v přátelském duchu a individuální formou.
Soukromý lektor Brno - Komín 4 otevřené kurzy »Zobrazit kurzy