Vyhledávání vyučujících cizích jazyků

Jazykové školy [?]
Soukromí lektoři [?]
10 Hodnocení od studentů
Logo Wanted English
Wanted English Informace ke vzdělavateliWeb školy Naše jazyková škola funguje sice od roku 2013, ale své studenty si získala velice rychle a to díky individuálnímu přístupu ke každému studentovi, flexibilitě,možnosti náhrady zameškaných hodin, volby délky, zaměření a intenzity kurzu.
Jsme zaměřeni na praktickou výuku angličtiny. Naučíte se rozdílům britské a americké angličtiny, zbavíte se "ostychu" mluvit s rodilými mluvčími.

Začínali jsme hlavně s individuální výukou všech věkových kategorií a výukou v malých skupinkách, kde se studenti vzájemně znají. Nyní jsme však naše služby rozšířili na výuku:
Jazyková škola Havířov 11 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
9 Hodnocení od studentů
Logo LOVELY LANGUAGE SCHOOL
LOVELY LANGUAGE SCHOOL Informace ke vzdělavateliWeb školy The number of Languages you know is the number of times you are HumanNerozumíte? Nevadí! Jsme tady pro Vás, abychom jednoduchým lidským způsobem naplnili známé rčení:"Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem."

Jsme jazyková škola, která Vám ušije kurz na míru dle Vašich požadavků.
Jazyková škola Havířov Podlesí 61 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
7 Hodnocení od studentů
Logo TOP School Havířov
TOP School Havířov Informace ke vzdělavateliWeb školy Jsme první jazykovou školou v Moravskoslezském kraji, která nabízí a zajišťuje výuku anglického jazyka prostřednictvím speciální Callanovy metody. Mimo angličtiny také vyučujeme i další světové jazyky (němčinu, francouzštinu, ruštinu, španělštinu a italštinu). Tyto jazyky jsou vyučovány pomocí tzv. Metody Speak.pl někdy označované jako metoda přímá.V současné době máme své pobočky v Ostravě, Karviné, Havířově, Frýdku-Místku,Novém Jičíně, Třinci a Orlové.

Snažíme se myslet na všechny a proto nabízíme širokou škálu kurzů i termínů. V naší nabídce najdete, jak kurzy pro širokou…
Jazyková škola Havířov 19 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy