Vyhledávání vyučujících cizích jazyků

Jazykové školy [?]
Soukromí lektoři [?]
11 Hodnocení od studentů
Logo Mgr. Zuzana Pechová - komplexní jazykové služby a výuka
Mgr. Zuzana Pechová - komplexní jazykové služby a výuka Informace ke vzdělavateliWeb školy Firma Jazyky Pechová nabízí výuku následujících jazyků: angličtina, němčina, španělština, italština, ruština a nově také francouzština.

V současnosti úspěšně zajišťujeme nejen výuku cizích jazyků a konverzaci s rodilými mluvčími, ale také výuku českého jazyka pro cizince (aj, nj, rj).

Jazyková škola Jihlava 97 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
5 Hodnocení od studentů
Logo METHODIC jazyková škola Jihlava
METHODIC jazyková škola Jihlava Informace ke vzdělavateliWeb školy Naše jazyková škola nabízí velice efektivní metody výuky. Již čtvrtým rokem pořádáme kurzy angličtiny pro děti metodou Helen Doron Early English a jazykové kurzy pro dospělé přímou metodou Direct Method for English.

Jako jediná jazyková škola na Vysočině nabízíme licencovaný systém výuky angličtiny metodou DIRECT METHOD for ENGLISH.

Naše výuka je :

- rychlá ( od úplného začátečníka ke státní jazykové zkoušce během 2 let)
- kvalitní ( certifikovaná ,osvědčená metoda, zkušení a profesionální lektoři )
- efektivní (metoda simuluje reálné…
Jazyková škola Jihlava 4 otevřené kurzy »Zobrazit kurzy
5 Hodnocení od studentů
Logo Jazyková škola U Pivovaru, s.r.o.
Jazyková škola U Pivovaru, s.r.o. Informace ke vzdělavateliWeb školy Jazykovému vzdělávání všech věkových kategorií se coby soukromá škola věnujeme již od r. 1999. Nabízíme několik typů celoročních i krátkodobých kurzů. Naše činnost se vyznačuje zejména realizací takové výuky, která splňuje širokou škálu nároků ze strany klientů. Stručně řečeno, snažíme se našim zákazníkum "ušít kurzy přímo na míru". Klíčem k úspěchu je proto především detailní analýza potřeb klienta a individuální přístup po celou dobu studia

Spolupracujeme jak s českými, tak se zahraničními lektory. Všichni lektoři mají bohaté zkušenosti s výukou a vlastní nejméně jeden…
Jazyková škola Jihlava 21 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy