Vyhledávání vyučujících cizích jazyků

Jazykové školy [?]
Soukromí lektoři [?]
16 Hodnocení od studentů
Logo Rolino spol. s r. o.
Rolino spol. s r. o. Informace ke vzdělavateliWeb školy Jazykové Studio Rolino bylo založeno jako malá rodinná firma. Počátky firmy sahají do roku 1989, kdy Ing. Libuše Novotná získala od tehdejšího národního výboru povolení k vedlejší pracovní činnosti, kterou byla výuka cizích jazyků. Sama totiž absolvovala celé své vzdělání v německém jazyce a během této doby se setkala s progresivní metodou výuky jazyků drilem. Tuto metodu neustále vylepšovala a s otevřením hranic po roce 1989 zájem o cizí jazyk několikrát stoupnul. Proto se v roce 1992 manželé Novotní rozhodli založit Jazykové Studio ROLINO (ROman a LIbuše NOvotných).

V dnešní…
Jazyková škola Praha 10 244 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
15 Hodnocení od studentů
Logo Jazyková škola LITE Praha
Jazyková škola LITE Praha Informace ke vzdělavateliWeb školy Jazyková škola LITE Praha vznikla v květnu 1997. Specializujeme se na výuku angličtiny a především na schopnost studentů mluvit a komunikovat. Z původně jedné pražské školy se jsme se rozrostli na síť 14-ti poboček v Čechách.

Pomůžeme vám komunikovat světovým jazykem č.1, angličtinou a současně Vás naučíme, jak efektivně studovat.

Angličtinu vyučujeme jinak, než jste byli zvyklí, podobně tomu jako se malé dítě učí svůj rodný jazyk. Na hodinách mluvíte a procvičujete komunikaci až 80% času! Gramatiku vás učíme velmi jednoduchým způsobem tak, aby vám pomohla správně…
Jazyková škola Praha 1 3 otevřené kurzy »Zobrazit kurzy
11 Hodnocení od studentů
Logo Orange Academy Praha
Orange Academy Praha Informace ke vzdělavateliWeb školy Jsme profesionální jazyková škola specializující se na výuku moderními licencovanými metodami Effective English® a Effektives Deutsch®. Metody jsou založeny na stálé komunikaci, a tím se učíte přirozeněji a rychleji. Pro vysokou kvalitu se rozšířila výuka do 21 míst po celé ČR. Historie společnosti sahá až do roku 1990. Jazyková škola Praha 1 2 otevřené kurzy »Zobrazit kurzy
9 Hodnocení od studentů
Logo LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.
LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o. Informace ke vzdělavateliWeb školy Škola London Institute Praha byla založena v roce 2001.

Vedle standardní výuky jazyků, konverzačních hodin a přípravy na cambridgeské zkoušky (PET, FCE, CAE, IELTS) poskytuje také firemní kurzy angličtiny a dalších jazyků, business angličtiny vč. přípravy na zkoušku BEC a odborné angličtiny (ekonomie, technické obory, marketing, apod.). Dále poskytuje možnost studia na renomovaných partnerských školách, překlady, proofreading a editing textů v cizích jazycích.

Kvalitu výuky zajišťuje profesionální, vysoce kvalifikovaný, stabilní tým, sestavený z českých i…
Jazyková škola Praha 1 66 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
5 Hodnocení od studentů
Logo Jazyková škola Stories
Jazyková škola Stories Informace ke vzdělavateliWeb školy Naše jazykové kurzy staví na základech ověřené Metody Archimedes.


Metoda Archimedes
Vyučujeme Metodou Archimedes, která spojuje individuální lekce a domácí přípravu s materiály na tabletu. Učíme skrze příběhy, pohyb a hru.
Využíváme efektivní metody výuky, jako jsou Flashcards, Diktáty, Audioknihy a Superlearning.
Pokud nemáte tablet, který používáme jako výhradní výukový nástroj, můžete si ho u nás zapůjčit.


Naše prostory
To, že jsme škola, ještě neznamená, že výukové prostory musí být nuda. Ty naše jsme tvořili s nadšením a…
Jazyková škola Praha 1 3 otevřené kurzy »Zobrazit kurzy
5 Hodnocení od studentů
Logo James Cook Languages s.r.o.
James Cook Languages s.r.o. Informace ke vzdělavateliWeb školy Jsme odborníci s dlouholetou praxí v oblasti jazykového vzdělávání a pečujeme o vysokou kvalitu našich služeb. Zakládáme si na profesionální komunikaci s klienty, lektory i studenty a na bezchybném zvládnutí administrativy.

VIZE: Jsme moderní prosperující společnost s cílem mít vedoucí postavení v oblasti jazykového vzdělávání v České a Slovenské republice.

MISE: Naším posláním je poskytovat vysoce kvalitní jazykové služby, rozvíjet znalosti a dovednosti našich zákazníků, a přispívat tím k jejich spokojenosti, úspěšnosti a lepšímu uplatnění na trhu.

Jazyková škola Praha 1 72 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
5 Hodnocení od studentů
Logo Andriss jazykové kurzy
Andriss jazykové kurzy Informace ke vzdělavateliWeb školy Firma Andriss jazykové kurzy byla založena v březnu roku 2006. Po celou dobu fungování se specializujeme nejen na výuku angličtiny, ale i mnoha dalších jazyků. Naší výhodou je maximální flexibilita, přátelské ceny a osobní přístup ke klientům. Zajišťujeme individuální i soukromou výuku pro firmy i soukromé osoby, překlady, korektury, namlouvání a voice-overy, doučování dětí, kurzy na míru, kondiční jazykové kurzy. Mezi naše klienty patří nejen soukromé osoby, ale i firmy jako například Nestlé, Siemens, O2 a další. Jazyková škola Praha 11 6 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy