Vyhledávání vyučujících cizích jazyků

Jazykové školy [?]
Soukromí lektoři [?]
51 Hodnocení od studentů
Logo Channel Crossings - jazyková škola
Channel Crossings - jazyková škola Informace ke vzdělavateliWeb školy Už přes 20 let děláme něco, co nás baví.

Učíme Vás jazyky tak, abyste z nich neměli hrůzu, abyste se nebáli je aktivně používat, rozuměli jste jak běžným životním situacím, filmům nebo písničkám, tak obchodním partnerům na schůzce.

Nemáme žádný zázračný recept, díky kterému bychom Vám jazyk nalili do hlavy za pár hodin, ale máme šikovné lektory, kteří Vás zbaví ostychu a vymáčknou z Vás maximum. A to tak, že si toho v podstatě ani nevšimnete a ještě se budete těšit na další hodinu.

Skupinové kurzy
Skupinové kurzy jsou určeny všem, kteří chtějí…
Jazyková škola Praha 8 158 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
26 Hodnocení od studentů
Logo Einstein English
Einstein English Informace ke vzdělavateliWeb školy "Způsob, kterým učíme, Vás možná trochu překvapí, možná trochu šokuje, ale rozhodně nadchne! Jsme přesvědčení, že nejvíce se člověk naučí, když dělá něco, co ho baví, jeho prožitky jsou spojeny s pozitivními emocemi a neříká si, že "musí", ale že "může a chce". A stejně to vnímáme i z naší strany, z pozice lektorů a koučů. Baví nás to s Vámi."

Einstein English je jednou z nejdynamičtějších středně velkých jazykových škol v Praze Působí na území Prahy od roku 2010

- Působí na území Prahy od roku 2010
- Je specialistou na angličtinu v soukromém i firemním…
Jazyková škola Praha 8 38 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy
9 Hodnocení od studentů
Logo PRAGUE INSTITUTE
PRAGUE INSTITUTE Informace ke vzdělavateliWeb školy Jazyková škola PRAGUE INSTITUTE byla založena v roce 2000 a od té doby poskytuje kvalitní služby v oblasti výuky cizích jazyků na území hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Nabízíme široké spektrum všeobecných a odborných jazykových kurzů pro veřejnost i pro firmy či zájemce o individuální výuku. Skupinové kurzy pro veřejnost probíhají v klidném prostředí a příjemné atmosféře našich učeben v Kobylisích. Všechny prostory jazykové školy prošly v roce 2006 kompletní rekonstrukcí.
Jazyková škola Praha 8 59 otevřených kurzů »Zobrazit kurzy